Cata-chan^_^
^.^bad Admin^.^
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 704
|
|
Strify: Numele meu reprezinta numele de alint al personajului din "Final Fantasy" - Cloud Strife.
Luminor: "Lumina" semnifica raza de lumina si lumina provenita de la luna. Luminor e varianta masculina. Luna ma fascineaza. Imi da multa energie pozitiva.
Shin:Idolul meu este tobosarul de la "Dir en grey". Numele lui este Shinaya, de aceea m-am autointitulat pur si simplu Shin.
Yu:Yu este prescurtarea de la desenatoarea de origina japoneza Yukiru Sugisaki. Manga-urile ei sunt bestiale!
Kiro: Am avut mai de mult maimutica din plus pe nume Ciro, ceea ce in japoneza inseamna "zero". Iar adevaratul meu nume incepe cu litera "K".Am schimbat litera de inceput.
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|