Sad_Anime_girl
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 122
|
|
imi place mult de Inuyasha este un demon dragut 
7.1KB
_______________________________________

Sunt singura in propriul meu adanc Dar ma gandesc la tine Si-atunci...EU PLANG..PLANG..
Ma gandesc in intuneric Te vad in preajma mea Dar nu esti langa mine E doar iluzia ta

|
|
| pus acum 17 ani |
|
abby_sakura
Love Songs(they kill me)
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 23
|
|
si simpatic
deci imi pl ff mult aceasta poza:
7.2KB
_______________________________________ va rog datzi un click
|
|
| pus acum 16 ani |
|