Cinema Bizarre
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Cinema Bizarre | Reguli | Inregistrare | Login
POZE CINEMA BIZARRE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Adelinadia
 | Femeie 25 ani Mures cauta Barbat 27 - 71 ani |
|
Sad_Anime_girl
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 122
|
|
mie imi place mai mult Kagome
Modificat de Sad_Anime_girl (acum 17 ani)
_______________________________________

Sunt singura in propriul meu adanc Dar ma gandesc la tine Si-atunci...EU PLANG..PLANG..
Ma gandesc in intuneric Te vad in preajma mea Dar nu esti langa mine E doar iluzia ta

|
|
| pus acum 17 ani |
|
i_luw_sasuke
I came 2 party
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 318
|
|
mie mai mult de kikyo
dar nu snt de parere k kikyo sa fie q inuyasha
|
|
| pus acum 17 ani |
|
abby_sakura
Love Songs(they kill me)
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 23
|
|
mie de Kagome
_______________________________________ va rog datzi un click
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
munteanu mada
Love Songs(they kill me)
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 10
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
munteanu mada
Love Songs(they kill me)
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 10
|
|
eu cred ca kagome e super si se potriveste cu inuyasha
|
|
| pus acum 14 ani |
|