Cata-chan^_^
^.^bad Admin^.^
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 704
|
|
mie imi plac Sakura,Hinata,Temari,TenTen si mai imi plac si alte fete,dar nu le stiu acum pe loc sa le spun^.^"
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Sad_Anime_girl
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 122
|
|
pai ar fi un top: 1.Sakura 2.Temari 3.Hinata 4.TenTen 5.Konan doar ca e frumoasa atat
_______________________________________

Sunt singura in propriul meu adanc Dar ma gandesc la tine Si-atunci...EU PLANG..PLANG..
Ma gandesc in intuneric Te vad in preajma mea Dar nu esti langa mine E doar iluzia ta

|
|
| pus acum 17 ani |
|
i_luw_sasuke
I came 2 party
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 318
|
|
pai...: 1.Temari 2.Kurenai 3.Hinata 4.TenTen si atat
|
|
| pus acum 17 ani |
|
abby_sakura
Love Songs(they kill me)
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 23
|
|
pai la mn asa:
1.Sakura 2.TenTen 3.Temari 4.Hinata
_______________________________________ va rog datzi un click
|
|
| pus acum 16 ani |
|