Sad_Anime_girl
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 122
|
|
Fiecare isi face propriul topic!
_______________________________________

Sunt singura in propriul meu adanc Dar ma gandesc la tine Si-atunci...EU PLANG..PLANG..
Ma gandesc in intuneric Te vad in preajma mea Dar nu esti langa mine E doar iluzia ta

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
laura_bravo_girl
Love Songs(they kill me)
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
|
|
ok nam stiut Admin:nui nik 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sakura:D
Love Songs(they kill me)
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|